
Go Захисний силіконовий чохол для Xiaomi Mi 10T Black Soft Touch
268 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6457-20619
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Силікон |
| Призначення | Для телефону |
| Сумісність з | Xiaomi |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форм-фактор | Бампер |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Xiaomi Mi 10T |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Тип призначення | Go Захисний силіконовий чохол для Xiaomi Mi 10T Black Soft Touch |
Інформація для замовлення
- Ціна: 268 ₴


