
Go Зволожувач для вій і обличчя TL701B Pink небулайзер з ПЗБ ультразвуковий портативний
366 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 3759-10673
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Область застосування | Обличчя |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага апарату | 0.098 кг |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея, маг | 2000 |
| Гарантійний термін | 3 |
| Глибина, мм | 30 |
| Кабель | microUSB |
| Напруга мережі | 3.7 V |
| Харчування | Вбудований акумулятор |
| Застосування | Зволожувач особи |
| Витрата, мл/хв | 1.2-1.8 |
| Резервуар, мл | 26 |
| Тип | Ультразвуковий |
| Тип призначення | Go Зволожувач для вій і особи TL701B Pink небулайзер з ЮСБ ультразвуковий портативний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴









