
Go Сітчастий чохол для вудки LEO 27998 Black 1,7 м захисний снасті для риболовлі
210 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6920-25788
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Leo |
| Внутрішній діаметр | 2 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Матеріал | ПЕТ |
| Тип призначення | Go Сітчастий чохол для вудки LEO 27998 Black 1,7 м захисний снасті для риболовлі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴






