
Go Будиночок Taotaopets 566601 Polar Bear лежанка для котів 35*35*35 см
892 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8837-34339
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид тварин | Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Виробник | Taotaopets |
| Тип призначення | Go Домік Taotaopets 566601 Polar Bear лежачинка для котів 35*35 *35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 892 ₴




