
Go памперси для собак (сук) Taotaopets 081109 S 2-4 кг 10 шт.
393 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8640-34355
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид тварин | Собаки |
| Вікова група | Без обмежень |
| Кількість штук | 10 шт. |
| Максимальна вага тварини | 4 кг |
| Особливості | Основний догляд |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підгузник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 27.5-37 см |
| Виробник | Taotaopets |
| Тип призначення | Go Памперси для собак (сук) Tagaopets 080109 S 2-4 кг 10шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 393 ₴




