-23%

Go Кобура тактична стегнова універсальна AOKALI Outdoor B38 Black
573 ₴
440 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 4 6801-42559
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 14 см |
| Довжина | 18 см |
| Ширина | 3 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Особливості моделі | Кишеня на застібці, кобура, липучки та ремінці додаткові |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Виробник | AOKALI |
| Тип призначення | Кобура тактична стегнова універсальна AOKALI Outdoor B38 Black |
| Ремінь | на ногу, що регулюється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴





