
Go Шлея для собак или кошек с поводком Taotaopets 171120 Blue S (1.0 cm)
104 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 4 10460-50392
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
REPLACE2(" "," ")

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шлейка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Тип призначення | Шлея для собак або кішок із повідцем Taotaopets 171120 Blue S (1.0 cm) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104 ₴




