-23%

Go Сумка тактична на пояс AOKALI Outdoor B22 Camouflage ACU
190 ₴
146 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 2 6776-42804
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 18 см |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 7 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Бічні кишені | Задня кишеня на липучці| Основне відділення на утяжці |
| Виробник | AOKALI |
| Тип призначення | Go Сумка тактична на пояс AOKALI Outdoor B22 Camouflage ACU |
| Колір | Камуфляж Піксель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 ₴




