-23%

Go Віконна лежанка для кішок DT-890 на присосках Beige 30*60 см
827 ₴
634 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 2 12706-76436
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Віконна лежанка для кішок Lesko DT-890
Практичний підвісний гамак для котів стане улюбленим місцем для відпочинку вашого улюбленця. Призначений для кріплення на вікно, він дає котам насолоджуватися сонцем і виглядом із висоти, що ідеально відповідає їх природному бажанням спостерігати за навколишнім світом із безпечного місця.
Особливості:
Міцна металева основа забезпечує надійність конструкції.
М'яка повітропроникна тканина гамака забезпечує комфорт і підтримує ідеальну температуру для відпочинку.
Надійні присоски, що міцно тримають гамак на склі, забезпечуючи безпечну експлуатацію.
Для тих, хто має невеликі квартири й обмежений простір, але хоче створити коту комфортне середовище.
Легкість монтажу: гамак легко кріпиться до вікна без потреби в додаткових інструментах.
Підвісний гамак для кішок ідеально підходить для хатніх тварин, які люблять спостерігати за зовнішнім світом, одночасно насолоджуючись комфортом і затишком.
Практичний підвісний гамак для котів стане улюбленим місцем для відпочинку вашого улюбленця. Призначений для кріплення на вікно, він дає котам насолоджуватися сонцем і виглядом із висоти, що ідеально відповідає їх природному бажанням спостерігати за навколишнім світом із безпечного місця.
Особливості:
Міцна металева основа забезпечує надійність конструкції.
М'яка повітропроникна тканина гамака забезпечує комфорт і підтримує ідеальну температуру для відпочинку.
Надійні присоски, що міцно тримають гамак на склі, забезпечуючи безпечну експлуатацію.
Для тих, хто має невеликі квартири й обмежений простір, але хоче створити коту комфортне середовище.
Легкість монтажу: гамак легко кріпиться до вікна без потреби в додаткових інструментах.
Підвісний гамак для кішок ідеально підходить для хатніх тварин, які люблять спостерігати за зовнішнім світом, одночасно насолоджуючись комфортом і затишком.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Текстиль |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Матеріал | Сітка + сталева рама |
| Особливості | На присосках |
| Тип призначення | Go Віконна лежанка для кішок DT-890 на присосках Beige 30*60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴







