-20%

Go Щітка Choxila 11853 Brush Cleaner для чищення груп кавомашини кругла 58 мм
457 ₴
366 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6 13669-86878
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Choxila |
| Висота | 4.2 см |
| Довжина | 26 см |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Щітка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 7 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Матеріал кільця | Неіржавка сталь |
| Матеріал щетини | Нейлон |
| Застосування | Підходить для стандартних груп 58 мм, які використовуються в більшості кавомашин |
| Тип призначення | Go Щітка Choxila 11853 Brush Cleaner для чищення груп кавомашини кругла 58 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴







