-20%

Go Науковий ігровий набір Weather Station TXX-037 вирощування рослин і експерименти рослинний лабіринт біологічна посадка
591 ₴
473 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6 13839-88891
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вікова група | Від 8 років |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Метеорологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Тип призначення | Go Науковий ігровий набір Weather Station TXX-037 вирощування рослин і експерименти рослинний лабіринт біологічна посадка насіння |
Інформація для замовлення
- Ціна: 473 ₴





