-20%

Go Новорічна світлодіодна гірлянда штора 3*1 метр Сніжинка та зірка Тепле світло
415 ₴
332 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6 13817-88472
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вага | 300 г |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина шнура живлення | 1.4 м |
| Кількість режимів світіння | 8 |
| Кількість світлодіодів | 140 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 12 Вт |
| Режим роботи | Динамічний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 5000 годин |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гірлянди | Бахрома вулична, Штора вулична, Бахрома кімнатна, Штора кімнатна, Вулична гірлянда, Кімнатна гірлянда |
| Тип освітлення | Світлодіодна гірлянда |
| Упаковка | Пакет |
| Управління | На корпусі |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна гамма | Помаранчевий, Жовтий |
| Розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інтервал різання | 30 см |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір шнура живлення | Прозорий |
| Колірна температура | 2700К |
| Користувальницькі характеристики | |
| Режими світіння | , 1. - Комбінований, 2. - Хвилями, 3. - Бігаючі вогні, 4. - Плавне загоряння/згасання, 5. - Послідовні бігаючі вогні, 6. - Повільне згасання, 7. - Мерехтіння |
| Тип призначення | Go Новорічна світлодіодна гірлянда штора 3*1 метр Сніжинка та зірка Тепле світло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 332 ₴





