-15%

Go Антена 5.5GHz Maple патч 17dB RP-SMA
1 628 ₴
1 380 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO MPL-5G17DB-RP-MNL
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена 5.5GHz Maple патч 17dB RP-SMA
Характеристики:- Тип: Панельна
- Діапазони частот: 5150 - 5950 МГц
- Роз'єм: RP-SMA jack
- Довжина кабелю: 0 мм
- Коефіцієнт посилення: 17 dBi
- Хвильовий опір: 50 Ом
- Поляризація: Лінійна (вертикальна)
- Кут променя (за рівнем — 3 dB): горизонтальний — 16°; вертикальний — 38°
- Співвідношення передній/задній пелюстка: > 20 dB
- КСВ: 1.5
- Максимальна потужність: 50 Вт
- Розмір: 136x68x10 мм
- Вага: 47 г
- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maple Wireless |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722387768684 |
| Вага | 57 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 10 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 136 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Антена 5.5GHz Maple патч 17dB RP-SMA |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴




