-15%

Go Антена мультидіапазонна Ardusimple GNSS Helical (IP67)
8 319 ₴
7 050 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антена мультидіапазонна Ardusimple GNSS Helical (IP67)
Комплектація- Антена — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArduSimple |
| Країна виробник | Іспанія |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 27.6 мм |
| Ширина | 27.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722253982398 |
| Вага | 18 г |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник. | Іспанія |
| Тип призначення | Go Антена мультидіапазонна Ardusimple GNSS Helical (IP67) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 050 ₴




