-15%

Go Кік складаних пропелерів Haoye 50 мм гвинти 15-18" вал 4.0 мм (HY002-01504-Ф4)
850 ₴
720 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO HY002-01504-D4.0
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік складаних пропелерів Haoye 50 мм гвинти 15-18" вал 4.0 мм (HY002-01504-Ф4)
Особливості:- Мала вага
- Високоточна CNC обробка
- Збалансований дизайн
- Діаметр кока: 43мм
- Висота кока: 39 мм
- Зазор на маточині лопаті: 8 мм
- Діаметр вала для лопаті: 3 мм
- Відстань між центрами осей лопатей: 50 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 46.3 г |
| Висота | 39 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722478365778 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс., метал |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Кік складаних пропелерів Haoye 50 мм гвинти 15-18" вал 4.0 мм (HY002-01504-Ф4) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

