-15%

Go Кік складаних пропелерів Haoye 01503 45 мм гвинти 12-14" вал 4.0 мм
814 ₴
690 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO HY002-01503
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кік складаних пропелерів Haoye 01503 45 мм гвинти 12-14" вал 4.0 мм
Характеристики:- Діаметр кока: 37 мм
- Зазор на маточину лопаті: 8 мм
- Діаметр вала для лопаті: 3 мм
- Відстань між центрами осей лопатей: 46 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 38 г |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 54 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 27229889167 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Матеріал | пластик нетокс., метал |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Кік складаних пропелерів Haoye 01503 45 мм гвинти 12-14" вал 4.0 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

