
Go Адаптер пропелера Haoye цанга на вал 3.17 мм (HY002-01201)
109 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO HY002-01201A
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Адаптер пропелера Haoye цанга на вал 3.17 мм (HY002-01201)
Характеристики:- Діаметр кока: 12 мм
- Висота кока: 13 мм
- Діаметр вала для лопаті: 5.8 мм
- Адаптер пропелера в зборі — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haoye |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 мм |
| Матеріал | Метал |
| Довжина | 25 мм |
| Гарантія | 1 місяць, окрім механічних поломок. |
| Вік | Не для дітей |
| Вага | 4.3 г |
| Ширина | 12 мм |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Адаптер пропелера Haoye цанга на вал 3.17 мм (HY002-01201) |
| EAN | 2722136315268 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴


