-15%

Go Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox DigiSwitch V2 (MPX/JR)
4 071 ₴
3 450 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO PBOX6432
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox DigiSwitch V2 (MPX/JR)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerBox |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 15 г |
| Висота | 11 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722138445291 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | метал, пластик нетокс |
| Країна-виробник. | Німеччина |
| Тип призначення | Go Регулятор живлення для сервоприводів PowerBox DigiSwitch V2 (MPX/JR) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 450 ₴



