-15%

Go Кабель під'єднання RFDesign RFD900x 300 мм
413 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO RFD-RF062
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кабель під'єднання RFDesign RFD900x до польотного контролера. Довжина кабелю — 300 мм
Комплектація- Кабель - 1 шт

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RFDesign |
| Країна виробник | Австралія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722673538922 |
| Вага | 6 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 6 мм |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | пластик нетокс, метал, гума |
| Країна-виробник. | Австралія |
| Тип призначення | Go Кабель під'єднання RFDesign RFD900x 300 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴

