
Go Рельєфна 3D панель м'яка ПВХ покриття декоративна 3 д самоклейка на стіну Коричневе дерево цегла
149 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SW SW-00000664
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Рельєфна 3D-панель м'яка ПВХ покриття декоративна 3 д самоклейка на стіну Коричневе дерево цегла 700x770x5мм (363)
Самоклейна декоративна 3D панель Коричневе дерево цегла 700x770x5мм
Хочете змінити інтер'єр кімнати, але не знаєте, як підступати до ремонту? Ми пропонуємо просте та дієве рішення — самоклейні 3D панелі під ніжно-рожеве дерево.
Оновити інтер'єр кімнати за 1 день? Легко!
Основні переваги 3D панелей:
- Не потрібно шукати будівельників і прибирати будівельне сміття! Простий монтаж на різні поверхні;
- Якісний утеплювач, який на 30% підвищує теплоізоляцію в приміщенні;
- Мають бруд і водовідштовхувальні властивості. Завдяки цьому панелі можна встановлювати навіть на кухні та у ванній кімнаті;
- Чудово приховують нерівні стіни та інші вади поверхонь;
- Для прибирання можна використовувати будь-які типи мийних засобів;
- Витримують температурний режим від -20 до +50.
Інструкція з монтажу самоклейної декоративної 3D-панельної панелі під ніжно-рожеве дерево:
- Вимірювати розміри поверхні, на яку буде проводитися монтаж;
- Підготувати поверхню під клеєння (убрати пил);
- З панелі зняти захисну плівку;
- Приклеїти панель до стіни та притиснути.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wall Sticker |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 770 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Спінений поліпропілен |
| Покриття | Лак |
| Стан | Новий |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 5 мм |
| Форма поставки матеріалу | Лист |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покривається панеллю площа | 0.539 |
| Тип призначення | Go Рельефная 3D панель мягкая ПВХ покрытие декоративная 3 д самоклейка на стену Коричнивое дерево кирпич 700x770x5мм (363) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴



