
Go Сумка-переноска H1 Dot Light Blue для собак 42*21*21 см
718 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO NW 8706-35143
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вид | Сумка-переноска |
| Вид тварин | Собаки |
| Сезон | Демісезон |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Матеріал | Оксфорд, поліестер |
| Тип призначення | Go Сумка-переноска H1 Dot Light Blue для собак 42*21*21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 ₴




