
Go Полірувальна машинка UPSPIRIT HK-P12501 для авто 220V
1 881 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO NW 8821-33610
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип паркетошліфувальної машини | Дисковий |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина додаткової насадки, см | 8.7 |
| Довжина кабелю, см | 180 |
| Кількість дисків для полірування | 2 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Виробник | UPSPIRIT |
| Розміри, см | 21 х 19 |
| Коригування передач | 19-ступенева |
| Тип призначення | Go Полірувальна машинка UPSPIRIT HK-P12501 для авто 220V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881 ₴





