
Go Баф для манікюру Lidan YG-DFK-12 White пилка полірувальник нігтів
46 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO NW 7383-28699
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lidan |
| Довжина | 95 мм |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Для поліровки |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 25 мм |
| Форма пилки | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Стан | Нове |
| Тип призначення | Go Баф для манікюру Lidan YG-DFK-12 White пилка полірувальник нігтів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 ₴



