
Go Жорсткий диск Toshiba 1.0TB P300 7200 rpm 64 MB (HDWD110UZSVA) для настільного комп'ютера
2 469 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO NW 2427-7721
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Жорсткий диск Toshiba — надійне зберігання Ваших даних.
Toshiba P300 — жорсткий диск, який застосовується для настільних ПК. Має інтерфейс SATA III, за допомогою якого обмін файлами стане максимально швидким і зручним для вас. Також вбудовано 64 Мб буферної пам'яті, яка додатково покращує його роботу. Компактні розміри з форм фактором 3.5* дають змогу використовувати його у всіх сучасних корпусах, не використовуючи додаткові деталі.
Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Вид | Внутрішній |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Стан | Новий |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 147 мм |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | для комп'ютера |
| Об'єм жорсткого диска | 1024 GB |
| Харчування | від блока живлення комп'ютера |
| Тип жорсткого диска | HDD |
| Тип призначення | Go Жорсткий диск Toshiba 1.0TB P300 7200 rpm 64 MB (HDWD110UZSVA) для настільного комп'ютера |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 469 ₴

