
Go Акустична система SVEN_SPS-621 Black UAH/2.0/Bluetooth музичні колонки
3 445 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO NW 7091-33315
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Потужність | 28 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 122 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип випромінювачів | Динамічний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр ВЧ-динаміків, мм | 35 |
| Діаметр НЧ-динаміків, мм | 70 |
| Напруга живлення | ~ 230 В, 50 Гц |
| Особливості | Bluetooth/Світолода підсвітка регулятора гучності/роз'єми для під'єднання навушників і мікрофона |
| Радіус дії, м | 10 |
| Тип призначення | Go Акустична система SVEN_SPS-621 Black UAH/2.0/Bluetooth музичні колонки |
| Тип з'єднання | Bluetooth, дротовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 445 ₴





