
Go Цифровий мультиметр Deli DL334006 для вимірювання показників електрообладнання
1 776 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8891-36031
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Цифровий |
| Загальні | |
| Вага | 0.167 кг |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Довжина | 148 мм |
| Напруга | 600 В |
| Живлення | Батарейки акумуляторного типу |
| Ширина | 76 мм |
| Вимірювання опору | |
| Одиниці виміру опору | МОм |
| Мінімальний діапазон опору | 60 |
| Монітор | |
| Кількість символів в рядку | 4 шт. |
| Розмір монітора | 3 дюйм |
| Колір символів | Чорний |
| Колір фону | Жовтий |
| Мова інтерфейсу | Англійська |
| Вимірювання напруги | |
| Мінімальний діапазон постійної напруги | 600 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Go Цифровий мультиметр Deli DL334006 для вимірювання відміток електрообладнання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 776 ₴



