
Go памперси для собак (сук) Taotaopets 081109 M 4-10 кг 10 шт.
361 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8640-34354
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид тварин | Собаки |
| Кількість штук | 10 шт. |
| Максимальна вага тварини | 10 кг |
| Розмір породи тварин | Великі |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Підгузник |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 30-42.5 см |
| Виробник | Taotaopets |
| Тип призначення | Go памперси для собак (сук) Taotaopets 081109 M 4-10 кг 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361 ₴




