
Go Паяльна станція Deli DL398060 60W регулюванням температури дротова
2 727 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8888-36040
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deli |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Паяльник | |
| Максимальна робоча температура паяльника | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
| Потужність паяльника | 60 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Температура нагріву | 200-480 |
| Тип призначення | Go Палична станція Deli DL3980 60W узгодження температури провідника |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 727 ₴




