
Go Шлея для собак з повідцем Pipitao 165510 Cage Blue 1*120 cm
279 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 5 8917-35872
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Телефонуйте та пишіть нам! Ми на зв'язку! Інформація в розділі "Контакти"

Ознайомитися з усіма товарами в нашому магазині Ви можете натиснувши ТУТ
Всегда Ваш GiftOne)))


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид тварин | Собаки |
| Гравіювання | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Шлейка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Довжина привідка з урахуванням карабіну | 120 см |
| Кількість ременів, що фіксують | 2 |
| Механізм застібання | Фастекс |
| Виробник | Pipitao |
| Коригування регуляції ременю | від 33 до 44 см |
| Тип призначення | Go Шлея для собак з приводом Pipitao 165510 Cage Blue 1*120 cm |
| Ширина ремінь | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴

