-29%

Go Андроїд магнітола штатна для Peugeot 308 1 2007-2011 екран 9" 2/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top
12 208 ₴
8 714 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 9 9472-45160
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| RCA-виходи | 3 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| ГЛОНАСС | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | JPEG, MPEG1, MPEG4, OGG, MPEG2, FLAC, WAV, AVI, APE, WMA, MP3 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Вихід на сабвуфер, Відеовихід, Аудіовихід |
| Кількість аудіовходів | 1 |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Програми еквалайзера | 1 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Підсилення басів | Так |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 8x ARMv7, 2200 MHz |
| Версія Android | 15 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Виносний Sim-слот | Так |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Графічний процесор | PowerVR Rogue GE8300 |
| Довжина GPS кабелів | 160 см |
| Звуковий чіп | ST7850 |
| Кількість ядер | 8 |
| Марка | Peugeot |
| Оперативна пам'ять, Гб | 2 |
| Підтримка 4G | Так |
| Покриття дисплея | 2.5 D Multi-touch screen |
| Процесор | AC8259V |
| Радіо чіп | TDA7708 |
| Розміри без штатної рамки, мм | Ширина: 225 (по верху), 217 (по низу); Глибина: 40; Висота: 130 |
| Розміри, см | 22.5 (зверху), 21.7 (знизу), 13 (висота), 4 (глибина) |
| Дозвіл екрану | 1024х600 |
| Тип призначення | Go Андроїд магнітола штатна для Peugeot 308 1 2007-2011 екран 9" 2/32Gb 4G Wi-Fi GPS Top |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 714 ₴



