-23%

Go Сумка тактична через плече AOKALI Outdoor A25 Sand Pixel
507 ₴
389 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 4 9894-63079
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка тактична через плече AOKALI Outdoor A25
Головними відмітними особливостями тактичних речей, є кілька основних параметрів і вимог до конструкції та матеріалів, з яких виготовляється виріб. З огляду на фактор найбільш частого їх використання в умовах активного або тривалого пересування, коли Вам потрібно мати організоване місце для зберігання й перенесення необхідних засобів або інструментів, зберігши можливість швидкого доступу до них, така річ, як-от підсумок, розвантаження або тактичний рюкзак — завжди матимуть перевагу в перевісі вантажу, що переноситься.
Сумка AOKALI Outdoor A25 має продуману конструкцію з декількома відділеннями для транспортування й анатомічно правильну форму лямок, для найкомфортнішої її експлуатації. Має кілька кишень: основний, 4 зовнішні та 7 всередині. Все для вашої зручності, можна брати із собою все необхідне.
Головними відмітними особливостями тактичних речей, є кілька основних параметрів і вимог до конструкції та матеріалів, з яких виготовляється виріб. З огляду на фактор найбільш частого їх використання в умовах активного або тривалого пересування, коли Вам потрібно мати організоване місце для зберігання й перенесення необхідних засобів або інструментів, зберігши можливість швидкого доступу до них, така річ, як-от підсумок, розвантаження або тактичний рюкзак — завжди матимуть перевагу в перевісі вантажу, що переноситься.
Сумка AOKALI Outdoor A25 має продуману конструкцію з декількома відділеннями для транспортування й анатомічно правильну форму лямок, для найкомфортнішої її експлуатації. Має кілька кишень: основний, 4 зовнішні та 7 всередині. Все для вашої зручності, можна брати із собою все необхідне.

Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 19 см |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 20 л |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| За типом конструкції | М'який |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Піксель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | 1 основний відділ на блискавці, 4 зовнішні кишені на блискавці, 7 внутрішніх кишень |
| Виробник | AOKALI |
| Стан | Нове |
| Тип призначення | Сумка тактична через плече AOKALI Outdoor A25 Sand Pixel |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴









