
Go Туалет для кішок із лопаткою Taotaopets 226611 40*29*13,5 см Yellow
403 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 4 8920-76065
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Великий туалет для котів із лопаткою Taotaopets
Лоток для котів Taotaopets — це зручна та практична модель, яка сподобається вам і вашому улюбленцю.
Головні переваги виробу:
знімний бортик;
міцний матеріал;
компактний розмір;
лопатка для прибирання в комплекті.
Туалет для кішок Taotaopets обладнаний високими бортиками, тому наповнювач не висипатиметься й розноситиметься приміщенням. Лопатка для прибирання дає змогу стежити за чистотою. За допомогою спеціального гака вона кріпиться на край лотка.
З одного боку бортик зроблений низьким спеціально, щоб кошенята та літні коти могли комфортно скористатися туалетом. Модель дуже компактна. Вона чудово підійде для невеликого приміщення.
Зручна знімна рамка дає змогу стежити за гігієною. Лоток виготовлений зі щільного пластику, стійкого до механічних пошкоджень. Він легко очищається й не накопичує бруд.
Лоток для котів Taotaopets — це зручна та практична модель, яка сподобається вам і вашому улюбленцю.
Головні переваги виробу:
знімний бортик;
міцний матеріал;
компактний розмір;
лопатка для прибирання в комплекті.
Туалет для кішок Taotaopets обладнаний високими бортиками, тому наповнювач не висипатиметься й розноситиметься приміщенням. Лопатка для прибирання дає змогу стежити за чистотою. За допомогою спеціального гака вона кріпиться на край лотка.
З одного боку бортик зроблений низьким спеціально, щоб кошенята та літні коти могли комфортно скористатися туалетом. Модель дуже компактна. Вона чудово підійде для невеликого приміщення.
Зручна знімна рамка дає змогу стежити за гігієною. Лоток виготовлений зі щільного пластику, стійкого до механічних пошкоджень. Він легко очищається й не накопичує бруд.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Лопатка в комплекті |
| Розміри лопатки, мм | 230 х 95 |
| Тип призначення | Go Туалет для кішок із лопаткою Taotaopets 226611 40*29*13,5 см Yellow |
Інформація для замовлення
- Ціна: 403 ₴



