-23%

Go Дитячий рюкзак 6791 на одне відділення з зовнішньою кишенею ремінцем і вушками Green
439 ₴
337 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 2 12920-81301
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак із вушками — стильний аксесуар для кожного дня!
Стильний і компактний, він чудово поєднується з будь-яким одягом, підходить для повсякденного використання, а також для відпочинку на природі або прогулянок. Виготовлений із м'якого та приємного на дотик матеріалу, рюкзак не тільки стильний, але й зручний у носінні.
Чудовий рюкзак із вушками — це ідеальний вибір для модниць, які люблять виділятися й привертати увагу до свого стилю.
Переваги:
Оригінальний дизайн із милими вушками, що додають рюкзаку унікальності та стилю.
М'яка текстура матеріалу, приємна на дотик і зручна для носіння.
Легкий і зручний для щоденного використання: можна брати із собою на прогулянки.
Містка конструкція з внутрішнім відділенням для зручного зберігання ваших речей.
Не проґавте можливість мати такий милий і практичний рюкзак у вашому гардеробі! Зробіть кожен день особливим і стильним із цим незвичайним рюкзаком.
Стильний і компактний, він чудово поєднується з будь-яким одягом, підходить для повсякденного використання, а також для відпочинку на природі або прогулянок. Виготовлений із м'якого та приємного на дотик матеріалу, рюкзак не тільки стильний, але й зручний у носінні.
Чудовий рюкзак із вушками — це ідеальний вибір для модниць, які люблять виділятися й привертати увагу до свого стилю.
Переваги:
Оригінальний дизайн із милими вушками, що додають рюкзаку унікальності та стилю.
М'яка текстура матеріалу, приємна на дотик і зручна для носіння.
Легкий і зручний для щоденного використання: можна брати із собою на прогулянки.
Містка конструкція з внутрішнім відділенням для зручного зберігання ваших речей.
Не проґавте можливість мати такий милий і практичний рюкзак у вашому гардеробі! Зробіть кожен день особливим і стильним із цим незвичайним рюкзаком.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Висота | 27 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Плюш |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Особливості | Зовнішня кишеня на змійці |
| Регульовані лямки | 44-85 см |
| Тип призначення | Go Дитячий рюкзак 6791 на одне відділення з зовнішньою кишенею ремінцем і вушками Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 337 ₴




