
Go Сувенірний подарунковий набір FCL-7 чашка+рушник + ніжка + іграшка
603 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 2 12993-81541
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Матеріал | Комбінований |
| Склад набору | Рушник, Чашка, Іграшка |
| Країна виробник | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Іграшка | Текстиль (20 см) |
| Ложка | Неіржавка сталь (13 см) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Рушник | Бавовна (72х32 см) |
| Тип призначення | Go Сувенірний подарунковий набір FCL-7 чашка+рушник + ніжка + іграшка |
| Чашка | Керамічна (300 мл) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 603 ₴



