-19%

Go 3D конструктор румбокс Cute Room LV-003-B Magic House Будиночок чарівника в стилі Гаррі Поттера DIY
2 043 ₴
1 651 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 1 12462-74623
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Румбокс — найкраща розвага для дитини
Румбокс — це 3D-конструктор, що імітує до найдрібніших деталей інтер'єр будинку. Завдяки інтер'єрному конструктору можна самостійно створити гарний будинок, наповнювати його меблями та декором.
У чому користь румбокса?
Цей різновид лялькових будиночків не тільки принесе, масу задоволення від ігор із ним, але й допоможе розвинути корисні якості та навички:
уяву — можна придумати кілька варіантів розставляння меблів та інших предметів інтер'єру;
посидючість і уважність — дитина точно не захоче стати, не завершивши збирання;
акуратність — набір складається з безлічі дрібних деталей, які потрібно максимально акуратно та точно розставляти;
дизайнерський потенціал — конструктор виготовлений у сучасному дизайні та розвиває почуття стилю, знайомить із правилами поєднання кольорів і прийманнями, створення затишку за допомогою деталей;
творче та просторове мислення — іграшка допоможе навчитися дитині орієнтуватися в просторі та уявляти предмети в тривимірному вимірі.
Інтер'єрний конструктор може стати найкращим подарунком для вашої дитини.
Cute Room — не тільки розвага для дітей, а й для всієї родини, що забезпечує приємне проведення часу та задоволення від спілкування з близькими.
Румбокс — це 3D-конструктор, що імітує до найдрібніших деталей інтер'єр будинку. Завдяки інтер'єрному конструктору можна самостійно створити гарний будинок, наповнювати його меблями та декором.
У чому користь румбокса?
Цей різновид лялькових будиночків не тільки принесе, масу задоволення від ігор із ним, але й допоможе розвинути корисні якості та навички:
уяву — можна придумати кілька варіантів розставляння меблів та інших предметів інтер'єру;
посидючість і уважність — дитина точно не захоче стати, не завершивши збирання;
акуратність — набір складається з безлічі дрібних деталей, які потрібно максимально акуратно та точно розставляти;
дизайнерський потенціал — конструктор виготовлений у сучасному дизайні та розвиває почуття стилю, знайомить із правилами поєднання кольорів і прийманнями, створення затишку за допомогою деталей;
творче та просторове мислення — іграшка допоможе навчитися дитині орієнтуватися в просторі та уявляти предмети в тривимірному вимірі.
Інтер'єрний конструктор може стати найкращим подарунком для вашої дитини.
Cute Room — не тільки розвага для дітей, а й для всієї родини, що забезпечує приємне проведення часу та задоволення від спілкування з близькими.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CUTE ROOM |
| Вікова група | Від 14 років |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тематика | Інтер'єр |
| Тип конструктора | 3D |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.2 |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Основні матеріали | Дерево, тканина, папір |
| Розмір складання, мм | 22.5 х 22.8 х 16.2 |
| Тип призначення | Go 3D конструктор румбокс Cute Room LV-003-B Magic House Будиночок чарівника в стилі Гаррі Поттера DIY |
| Тип елементів живлення | ААА (не входять до комплекту) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 651 ₴






