-20%

Go Новорічний Гном N2 для святкового декору з Led-підсвіткою 20 см Gray
237 ₴
190 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6 13862-88922
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вага виробу | 100 г |
| Висота | 20 см |
| Додаткові елементи декору | LED підсвічування |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 3 |
| Комплект батарейок | У комплекті 3 батарейки |
| Застосування | Новорічний декор, М'яка іграшка, Нічник |
| Тип призначення | Go Новорічний Гном N2 для святкового декору з Led-підсвіткою 20 см Gray |
| Тип харчування | Батарейки LR1130 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴






