-20%

Go Різдвяна іграшка Ялинка A16 новорічний декор Green
257 ₴
205 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO 6 13868-88936
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вага виробу | 300 г |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість | 1 шт. |
| Матеріал | Тканина |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Новорічні фігури |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Тип призначення | Go Різдвяна іграшка Ялинка A16 новорічний декор Green |
Інформація для замовлення
- Ціна: 205 ₴





