-15%

Go Провід силіконовий QJ 6 AWG (червоний), 1 метр
578 ₴
490 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO AMS-QJSIL6R
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Дріт — 1 м

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722434477712 |
| Вага | 104 г |
| Вік | Не для дітей |
| Висота | 7 мм |
| Гарантія | Не розповсюджується. Не експлуатуйте, якщо не згодні. |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал | метал, пластик нетокс, гума |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Провід силіконовий QJ 6 AWG (червоний), 1 метр |
| Ширина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴


