-15%

Go Трубка карбонова Sunlike 34x26x1000 мм (3K Twill Matte)
3 953 ₴
3 350 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: GO SUNL-T34X26X1000-TM
+380 (93) 177-69-99
Володимирповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплектація
- Карбонова трубка — 1 шт.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SUNLIKE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 547 г |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 2722346327792 |
| Вік | Не для дітей |
| Гарантія | 1 місяць. Зберігайте етикетку. |
| Матеріал | Карбон |
| Країна-виробник. | Китай |
| Тип призначення | Go Трубка карбонова Sunlike 34x26x1000 мм (3K Twill Matte) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 350 ₴

